Witamy!

HLB M2 to wspólna marka grupy firm świadczących profesjonalne usługi audytorskie, księgowe i doradcze dla klientów polskich i zagranicznych.

Image
RANKING FIRM AUDYTORSKICH
0
RANKING AUDYTORÓW SPÓŁEK GIEŁDOWYCH
0
RANKING FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO (MAŁE FIRMY)
0
REALIZOWANYCH PROJEKTÓW ROCZNIE
0

Kilka słów o HLB M2

Pod marką HLB M2 działamy od siedemnastu lat. Reprezentujemy znaną i cenioną na rynku polskim międzynarodową sieć firm audytorsko-doradczych HLB International. Wcześniej doświadczenie zdobywaliśmy w największych polskich i międzynarodowych spółkach audytorskich. Zdobyte kompetencje wykorzystujemy w budowaniu firmy, którą rozwijamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta oraz wzajemne zaufanie.

Pozycja rynkowa

W krótkim czasie osiągnęliśmy znaczącą pozycję rynkową stając się wiarygodnym i rozpoznawalnym partnerem dla firm szukających wsparcia w kwestiach związanych z finansami przedsiębiorstwa. Naszą pozycję potwierdzają niezależne rankingi Rzeczpospolitej, Gazety Giełdy Parkiet i Dziennika Gazety Prawnej, według których grupa HLB w Polsce znajduje się w pierwszej dziesiątce największych firm audytorskich i doradczych z Polsce. Sukces ten zawdzięczamy zaufaniu klientów. Wierzymy, że nasze osiągnięcia i ciągły rozwój są najlepszą rekomendacją usług HLB M2.

Szeroki zakres specjalizacji

Nasze doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych, księgowości, doradztwie podatkowym, wsparte specjalistyczną wiedzą naszych ekspertów czynią z nas partnera o niezbędnym potencjale, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Realizując ponad 250 projektów audytorskich i doradczych rocznie na zlecenie przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów gospodarki zdobywamy know-how i dostęp do najlepszych praktyk rynkowych. Wiedzą tą chętnie dzielimy się z klientami wskazując rozwiązania optymalizujące procesy biznesowe.

Porozmawiajmy o wsparciu Twojego biznesu

Dzielimy się wiedzą. Jest to najważniejszy element naszych relacji z klientami. Ponad dwa tysiące  zrealizowanych projektów dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów gospodarki pozwoliło nam zbudować unikalny know-how oparty na najlepszych praktykach rynkowych. To właśnie wiedzę i doświadczenie ekspertów HLB M2 najbardziej doceniają nasi klienci. Moglibyśmy jeszcze wiele napisać o naszej firmie, zrealizowanych projektach i zdobytym doświadczeniu. A może zamiast tego spotkajmy się, aby porozmawiać, jak możemy wspierać rozwój Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu.

Image

Zapraszamy do kontaktu

Zespół ekspertów HLB M2 chętnie odpowie na pytania
Kontakt