O nas

HLB M2 łączy ludzi z pasją. Naszą firma łączy ponad 60 profesjonalistów, w tym 15 osób posiadających tytuły biegłych rewidentów i doradców podatkowych. Wspieramy klientów polskich i zagranicznych działających w różnych sektorach gospodarki poprzez profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Image
RANKING FIRM AUDYTORSKICH
0
RANKING AUDYTORÓW SPÓŁEK GIEŁDOWYCH
0
RANKING FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO (MAŁE FIRMY)
0
REALIZOWANYCH PROJEKTÓW ROCZNIE
0

Kilka słów o HLB M2

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie finansów

Wieloletnie doświadczenie partnerów i menedżerów HLB M2 zaowocowało przekonaniem, że wymagający klienci oczekują nie tylko standardowej usługi badania sprawozdań finansowych, ale również profesjonalnego doradztwa i wsparcia we wszystkich zagadnieniach związanych z finansami przedsiębiorstwa, takich jak doradztwo podatkowe, corporate finance, księgowość, kadry i płace.

Nasza misja

Jako audytorzy budujemy zaufanie w gospodarce poprzez niezależną weryfikację danych ekonomicznych i wymianę wiedzy, z zachowaniem partnerskich relacji z klientami i wewnątrz naszej organizacji. 

Członek globalnej sieci firm doradczych HLB International

Jesteśmy członkiem HLB International – globalnej sieci niezależnych firm audytorskich i doradczych. Członków HLB łączą wspólne standardy jakości, zdolność do realizacji ponadnarodowych projektów i działanie w oparciu o zasadę Local in Touch Global in Reach. Członkostwo w HLB oznacza dla nas dostęp do wiedzy i doświadczenia ekspertów z całego świata, zaś dla Klientów HLB M2 efektywne wsparcie w zagranicznych operacjach oraz wiarygodność dokumentów wydawanych pod globalną marką. HLB International jest obecne w ponad 120 krajach i znajduje się w grupie 12 największych sieci i stowarzyszeń audytorskich świata. Jest członkiem prestiżowej organizacji Forum of Firms.

 
Image

Zapraszamy do kontaktu

Zespół ekspertów HLB M2 chętnie odpowie na pytania
Kontakt