Marek Dobek

Partner zarządzający, biegły rewident

Biegły rewident. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W roku 1997 rozpoczął współpracę z W. Frąckowiak i Partnerzy Wielkopolska Grupa Audytingowa Sp. z o.o. jako asystent biegłego rewidenta. Od 1999 roku zatrudniony w HLB Frąckowiak i Wspólnicy (obecnie Grant Thornton), gdzie pracował na kolejno na stanowiskach asystenta, seniora i menedżera.  W latach 2005 – 2007 roku pełnił funkcję Głównego Księgowego w PROJPRZEM S.A. w Bydgoszczy.

Od roku 2008 związany z HLB M2. W swojej pracy zawodowej uczestniczył lub kierował zespołami badawczymi podczas badania  sprawozdań finansowych (między innymi): Zakłady Chemiczne Police S.A., Jutrzenka S.A., Ziołopeks S.A. Elektrociepłownia Gorzów S.A., Koelner S.A., Torfarm S.A., Wall BDA Sp. z o.o., ZOT Radpol S.A., Gąsior Sp. z o.o., Huta Szkła Ujście S.A. Suprema Securities S.A., Mega-Pol S.A., Hydrapres S.A. oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych: Grupy Kapitałowej Huty Szkła Ujście S.A., Grupy Kapitałowej Koelner S.A., Grupy Kapitałowej Elektrociepłowni Gorzów S.A. Uczestniczył w przygotowaniu prospektów emisyjnych w związku z upublicznieniem walorów spółek: Telmax S.A., Torfarm S.A., Koelner S.A., Mo-Bruk S.A. i RADPOL S.A.

Brał udział w przeglądach podatkowych, projektach due dilligence oraz przygotowywał szkolenia z zakresu rachunkowości dla Klientów oraz biegłych rewidentów. Przeprowadzał badania planów połączeń, podziałów i przekształceń różnych podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych TFI, domów maklerskich oraz funduszy inwestycyjnych zamkniętych i otwartych. Sekretarz Zarządu Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Bydgoszczy. Główne hobby to gra z synami w piłkę nożną.

Specjalizacja

Konsolidacja sprawozdań finansowych

Audyt jednostek zainteresowania publicznego

Audyt funduszy inwestycyjnych

Cześć finansowa prospektu emisyjnego

MSSF

Poznaj innych członków zespołu HLB M2
Image

Zapraszamy do kontaktu

Zespół ekspertów HLB M2 chętnie odpowie na pytania
Kontakt
Image